26 червня
Завантажити ще

У Кривому Розі підірвали посилку з написом «Вибуховий пристрій» на ім'я в. о. мера

У Кривому Розі підірвали посилку з написом «Вибуховий пристрій» на ім'я в. о. мера
Фото: Перший Криворізький

У Кривому Розі поблизу будівлі міськради вибухотехніки провели контрольований підрив. Наявність вибухівки у коробці не підтвердилася. Про це повідомив місцевий сайт 1kr.ua.

За інформацією телеканалу "Перший Міський", на лінію "102" зателефонував співробітник Муніципальної гвардії. Він повідомив, що кур'єр приніс до будівлі виконкому Криворізької міськради посилку з Білорусі на ім'я в. о. міського голови Юрія Вілкула. Усередині знайшли підозрілий металевий предмет. Коробку винесли надвір, з міськради евакуювали людей.

На сайті Криворізької міськради йдеться, що низка фейкових мінувань дісталася й Криворізького міськвиконкому.

"Сьогодні близько 11.20 особа у формі «Нової пошти» принесла до міськвиконкому посилку з написом «Вибуховий пристрій». Працівники Муніципальної гвардії винесли її за межі будівлі та викликали "102". На місце приїхали вибухотехніки і здійснили вибух поруч із цією коробкою. У коробці, схоже, був муляж", - йдеться у офіційному повідомленні.

У СБУ ж заявили, що у Кривому Розі провели спеціальні навчання, максимально наближені до реальних умов.

"Про всі деталі СБУ поінформує додатково", - сказали у прес-службі агентству "Інтерфакс-Україна".

У ФСБ заявили, що до хвилі хибних повідомлень про мінування в Росії, Білорусі та ще в низці сусідніх країн причетні учасники "сваттингових" інтернет-спільнот. Організатором назвали 18-річного студента з Києва Антона Осипчука.