Завантажити ще

В Україні перекрили масштабний канал контрабанди наркотиків із Євросоюзу

В Україні перекрили масштабний канал контрабанди наркотиків із Євросоюзу
Фото: gp.gov.ua

На Львівщині правоохоронці блокували масштабний канал контрабанди наркотиків та прекурсорів із Євросоюзу. Про це повідомила прес-служба Офісу генпрокурора.

За даними слідства, група осіб, до якої входили мешканці різних областей України, організували ввезення наркотиків із європейських країн до України через митні пости Галицької митниці Держмитслужби з метою подальшого збуту.

- Для цього вони використовували міжнародний сервіс одного з поштових операторів в Україні, а у документах на відправку вказували недостовірні дані щодо вмісту. За попередніми даними, щомісячний обіг каналу контрабанди становив близько 1 млн гривень, - розповіли у прокуратурі.

Наприкінці січня 2022 року на митному пункті пропуску Львів-Поштовий виявили та перевірили підозрілу посилку, яка прямувала з Республіки Польща до Київської області. У ній перебували понад півтисячі пігулок із вмістом трамадолу.

Фото
Фото
08 Лютого 202211:36

– Під час проведення обшуку у квартирі одного з учасників групи виявили та вилучили понад 10 тисяч таблеток, серед яких медичні препарати із вмістом психотропних речовин та наркотичний засіб екстазі загальною вагою близько 200 грам, – додали в Офісі генпрокурора.

Правоохоронці затримали одного із учасників групи. Йому повідомили про підозру, обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Проводяться заходи щодо встановлення всіх причетних до злочинів осіб.

Наприкінці січня правоохоронці Донецької, Житомирської, Київської та Кіровоградської областей викрили низку злочинних груп, які виготовляли, пересилали та збували наркотики.