6 червня
Завантажити ще

Зниклі біля Криму українські рибаки знайшлися в лікарні

Зниклі біля Криму українські рибаки знайшлися в лікарні
Фото: fleetphoto.ru

Зниклі 28 січня у Чорному морі рибалки перебувають у лікарні на Херсонщині. Про це повідомив представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Коріневич.

За його словами, рибалки зникли не в Чорному морі, а в Азовському, і вони стверджують, що російські прикордонники не затримували їх.

- Зниклі в Азовському морі рибалки знайшлися. Вони вже на суші на Херсонщині. <...> За отриманою інформацією, у катера заглух двигун, і він дрейфував у море. Рибалки перебувають у лікарні. UPD2: За словами, катер представниками ПС ФСБ РФ не затримувався, підходів інших плавзасобів до нього не був, – написав Кориневич.

У коментарях користувачі запитали, звідки раніше з'явилася інформація про затримання громадян України російськими прикордонниками. Представник президента відповів, що такі дані нібито передали родичам рибалок знайомі із Криму.

Рибаков звуть Руслан Романюта та Іван Герасименко. Вони вийшли у море 25 січня 2022 року у Чорне море на риболовецькому судні «Волга» з міста Геніческа Херсонської області.

Новини по темі: рибалки Азовське море