Завантажити ще

Чергова хвиля лжемінувань в Україні: у Херсоні евакуювали мерію, у Кривому Розі – школи

Чергова хвиля лжемінувань в Україні: у Херсоні евакуювали мерію, у Кривому Розі – школи
Фото: facebook.com/Управління вибухотехнічної служби Національної поліції України

В Україні - чергова хвиля лжемінувань. Від самого ранку школярі Кривого Рогу не змогли повернутися до очного навчання через повідомлення про масове замінування шкіл. Тим часом у Миколаєві правоохоронці евакуювали працівників мерії через нібито закладену в будівлі вибухівку.

У Кривому Розі через повідомлення про "замінування" всіх шкіл міста дітей та педагогів відправили додому, повідомляє місцеве видання "Перший Криворізький!. Раніше через повідомлення про мінування усі міські школи до 21 січня були переведені на дистанційну форму навчання. З понеділка, 24 січня, очне навчання у школах планувалося відновити, але сісти за парти так і не вийшло.

"Криворізькі школярі знову навчатимуться онлайн. Про це пишуть вчителі у батьківських чатах. Офіційної інформації поки що немає", - уточнює міське видання.

Тим часом у Миколаєві правоохоронці евакуювали персонал та відвідувачів міської ради через повідомлення про замінування приміщення мерії, передає "Укрінформ". Відповідні служби вкотре обстежуватимуть будівлю на предмет вибухонебезпечних предметів, роботу мерії паралізовано.

Крім того, пізніше надійшли чергові повідомлення про замінування низки шкіл міста – цю інформацію підтвердили у поліції.

17 січня невідомі повідомили про замінування 16 шкіл у різних районах Києва. Під час обстеження навчальних закладів та прилеглих до них територій вибухонебезпечних пристроїв не знайшли. На час проведення заходів евакуювали близько 300 людей.

Новини по темі: мінування Школи Мерія