Завантажити ще

В Україні затримали ще одного "злодія в законі" зі списку РНБО

В Україні затримали ще одного
Фото: facebook.com/mvs.gov.ua

Київські правоохоронці затримали росіянина, який Рада національної безпеки та оборони внесла до списку " злодіїв у законі ". Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

- У Києві поліцейські затримали людину із списку санкцій РНБО. 50-річний чоловік - громадянин РФ, який має тісні зв'язки із кримінальними угрупованнями. Як тільки поліцейським стало відомо про його місцезнаходження, правоохоронці спланували та провели заходи щодо його затримання, - зазначили у відомстві.

Як зазначено в повідомленні, силовики разом із міграційною службою вживають заходів для примусового повернення чоловіка на батьківщину. Також йому заборонять в’їзд на територію України.

Йдеться про рішення РНБО від травня 2021 року, згідно з яким в Україні запровадили санкції проти осіб, пов'язаних із підвищеним злочинним впливом. До списку увійшли 557 "злодіїв у законі" та 111 іноземців-кримінальних авторитетів. 4 червня 2020 року Верховна Рада ухвалила закон про відповідальність за злочини, скоєні злочинним співтовариством, який запровадив у полі кримінальної діяльності поняття "злодій у законі".