Завантажити ще

На Кіровоградщині вкрали понад мільйон гривень на проведення дорожніх робіт

На Кіровоградщині вкрали понад мільйон гривень на проведення дорожніх робіт
Фото: pixabay.com

На Кіровоградщині правоохоронці викрили зловмисників, які викрали державні кошти, призначені на проведення дорожньо-ремонтних робіт. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

За даними слідства, протягом вересня-грудня 2019 року шестеро осіб із числа керівництва підприємством з дорожньо-будівельних робіт та його працівники вкрали понад 1 млн гривень.

- Зловмисники створили видимість виконання договору підряду щодо поточного ремонту дороги місцевого значення. Проте роботу було виконано не відповідно до документації. Зокрема, експертиза встановила невідповідність фактичної товщини верхнього шару дорожнього покриття автомобільної дороги та звітної документації. Також встановлено, що підприємство-підрядник не виготовило та не транспортувало асфальтобетонну суміш на об'єкт ремонту в обсягах, зазначених у звітній документації, – розповіли у відомстві.

Правоохоронці повідомили про підозру 6 учасникам організованої злочинної групи. Їм загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

На початку січня під час отримання хабара затримали керівника державного підприємства оборонного відомства. Він щомісяця вимагав «данину» у розмірі 10 тисяч гривень за сприяння у підписанні договору оренди складського приміщення.

Новини по темі: Дороги МВС Розкрадання