Завантажити ще

У Києві замінували 46 шкіл та два суди

У Києві замінували 46 шкіл та два суди
Фото: facebook.com/Управління вибухотехнічної служби Національної поліції України

Вранці 18 січня до кол-центру Служби безпеки України надійшло повідомлення про замінування 46 шкіл. Наразі правоохоронці проводять перевірку цієї інформації. Про це сповіщає "Укрінформ" із посиланням на керівника прес-служби Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Києві Світлану Водолагу.

- На кол-центр СБУ надійшла інформація про замінування 46 шкіл. Які саме школи – я поки що не знаю. Правоохоронці відпрацьовують перевірки власними силами, – зазначила Водолага.

Також стало відомо про "замінування" приміщень Апеляційного суду. Наразі на місці працюють правоохоронці, суд заявив про призупинення роботи.

"18 січня 2022 року надійшло повідомлення про замінування приміщення Київського апеляційного суду. Київський апеляційний суд змушений тимчасово припинити роботу через проведення правоохоронними органами необхідних дій. Наразі відбувається евакуація працівників та відвідувачів Київського апеляційного суду", - повідомила прес-служба суду.

Також вибухівку шукають у приміщеннях Окружного адміністративного суду Києва.

- у зв'язку із надходженням повідомлення про замінування одного з приміщень Окружного адміністративного суду міста Києва на вул. Болбочана, 8, вживаються заходи негайної евакуації працівників та відвідувачів суду, - повідомили у суді.

Учора, 17 січня, невідомі повідомили про замінування 16 шкіл у різних районах Києва. Під час обстеження навчальних закладів та прилеглих до них територій вибухонебезпечних пристроїв не знайшли. На час проведення заходів евакуювали близько 300 людей.

Новини по темі: ГСЧС мінування Школи Суд