Завантажити ще

Чиновника київської міськадміністрації затримали під час отримання 4 мільйонів гривень "відкату"

Чиновника київської міськадміністрації затримали під час отримання 4 мільйонів гривень
Фото: ssu.gov.ua

У Києві правоохоронці затримали керівника одного із комунальних підприємств Київської державної міської адміністрації. Чиновника викрили у вимаганні "відкату" у розмірі 4 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

"Правоохоронці викрили масштабну схему розкрадання грошей, які виділили КМДА для оплати робіт із капітального ремонту парків та скверів. Як з'ясувалося, до неї причетний заступник начальника управління капітальних вкладень КО "Київзеленбуд". Чиновника затримали під час отримання майже 1,7 мільйона гривень", – розповіли правоохоронці.

Фото
Фото
12 Сiчня 202213:40

Торік у жовтні правоохоронці задокументували передачу чиновникові першої частини суми у розмірі 2,4 мільйона гривень. Разом із представником міськадміністрації затримали також посередника, який забезпечував реалізацію злочинної схеми.

У ДБР з'ясували, що чиновник вимагав у комерційних структур хабар за те, щоб забезпечити їм перемогу у тендерних торгах. Розслідування продовжується, правоохоронці проводять обшуки в інших фігурантів справи.

На початку січня під час отримання хабара затримали керівника державного підприємства оборонного відомства. Він щомісяця вимагав «данину» у розмірі 10 тисяч гривень за сприяння у підписанні договору оренди складського приміщення.

Новини по темі: КМДА Затримання корупція