2 червня
Завантажити ще

В аквапарку під Хмельницьким хлором отруїлися 16 дітей із Вінницької області

В аквапарку під Хмельницьким хлором отруїлися 16 дітей із Вінницької області
Фото: pixabay.com/ru/users/akirevarga-8968314/

У Хмельницькій області в аквапарку хлором отруїлися 16 дітей, трьом знадобилася госпіталізація. Про це у понеділок, 10 січня, повідомили у Центрі громадського здоров'я України. Інцидент стався ще 6 січня у селищі Летичів, попередньою причиною отруєння стало те, що діти майже цілий день провели у приміщенні.

– Попередньою причиною отруєння фахівці Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб називають перевищення допустимого часу безперервного перебування у приміщеннях, де використовуються речовини для дезінфекції, адже діти були в аквапарку з 08:30 до 16:30, – розповіли у ЦОЗ.

Загалом того дня із селища Турбів Вінницької області приїхали 50 осіб, у тому числі 34 дитини віком від двох до семи років. У 16 дітей з'явилися ознаки гострого отруєння: сльози, кашель та задишка. Їх доправили до Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, потім 13 дітей поїхали додому, трьох госпіталізували до педіатричного відділення та відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Подальше спільне розслідування проведуть Хмельницький центр контролю та профілактики хвороб та Держпродслужба у Вінницькій області.