6 червня
Завантажити ще

"Мрія" зламалася у Польщі

У найбільшого літака у світі українського Ан-225 " Мрія " виявили технічну несправність - пошкоджено стійке шасі. Це фахівці помітили, коли літак перебував у Польщі. У зв'язку з цим держпідприємство "Антонов" надсилає літак на допомогу. Про це 10 січня повідомили виданню LIGA.net у прес-службі "Антонова".

- Виявлено незначну технічну несправність в основній стійці шасі. Туди полетить літак Ан-26 із нашими фахівцями. Достатньо оперативно це виправити. Це буде зрозуміло, коли команда (техніків – ред.) прибуде на місце, – йдеться в офіційному повідомленні пресслужби..

У ДП додають, що після прильоту до Польщі фахівці мають оглянути та виправити проблему. Очікується, що техніки також буде перевірено інші деталі "Мрії". Водночас, конкретних термінів ремонту поки не повідомили.

Відомо, що українське судно знаходиться у польському місті Жешув, куди прилетіло зі Стамбула 9 січня.

Ан-225 "Мрія" - найбільший і найпотужніший літак у світі. Він може перевозити на борту 250 тонн. Повітряне судно існує лише в одному екземплярі. КБ "Антонов" створило його ще 1980 року для космічної програми "Енергія" - "Буран". Літаку "Мрія" Ан-225 належать понад 250 рекордів у галузі авіації, зокрема, і перевезення цільного вантажу вагою 187.6 тонн, а також абсолютний рекорд з вантажопідйомності 253.8 тонн.