Завантажити ще

Трускавець залишився без водопостачання

Трускавець залишився без водопостачання
Фото: TanteTati \pixabay

У курортному місті Трускавець із населенням близько 30 тисяч людей мешканці з 3 січня залишилися без водопостачання. Спочатку комунальне підприємство "Дрогобичводоканал" припинило подачу води через закінчення дії договору, а потім з'явилася інформація про аварію на магістральному трубопроводі. Про це 4 січня повідомляє видання Zaxid.net.

Водопостачання відключили 3 січня. Перед цим жителі повідомляли, що подачу води наприкінці грудня здійснювали за графіком вранці та ввечері: з 6 до 10 години та з 18 до 22 години. За повідомленням пресслужби Департаменту цивільного захисту населення Львівської ОДА, "у зв'язку з тим, що між ТОВ "Трускавецький водоканал" та КП "Дрогобичводоканал" не укладено договір на водопостачання на 2022 рік", з 09:00 3 січня КП "Дрогобичводоканал" припинило подачу води до Трускавця. Підписання договору, за даними пресслужби, заплановано на 4 січня.

У мерії стверджують, що договір підписали 31 грудня, а поки що води в місті немає через прорив на магістральному водопроводі.

- Вчора вранці ще була вода, фактично через день зникла. Станом на сьогодні ми підписали угоду з дрогобицьким водоканалом, бо її трохи пізно привезли – в обід 31 грудня. Технічна проблема – на магістральному водопроводі прорив. Наразі вже навіть особисто їздили та перевіряли депутати, чи дійсно є прорив на магістральній трубі, поки не ліквідують, воду ніяк не подадуть, - зазначив мер Трускавця Андрій Кульчицький.

За версією міського голови, відновлення подачі води – це фактично питання ночі чи ранку (5 січня – прим. авт.). Кульчицький зазначив, що якщо навіть ввечері почнуть подавати воду, мине деякий час, поки вона заповнить систему.

Станом на 4 січня місцеві журналісти повідомляли про черги до нечисленних колодязів у місті.