28 вересня
Завантажити ще

Потерпілого під час пожежі у Косівській лікарні терміново евакуювали до Києва

Потерпілого під час пожежі у Косівській лікарні терміново евакуювали до Києва
Фото: npu.gov.ua

Одного з постраждалих під час пожежі у центральній районній лікарні Косова евакуювали до київського опікового центру. Про це розповів міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко у фейсбуці.

- Наразі один із постраждалих медиків готується до аеромедичної евакуації для надання високоспеціалізованої допомоги у київському Опіковому центрі. Іншим постраждалим надають відповідну медичну допомогу в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні, – написав він.

Міністр охорони здоров'я подякував медичним працівникам Косівської лікарні, "які ще до прибуття пожежних встигли евакуювати та врятувати життя 12 пацієнтів. Крім того, на місці всю ніч працювали 8 бригад екстреної медичної допомоги".

Ляшко також висловив співчуття сім'ям загиблих і звернувся до керівників медичних закладів з проханням надалі дотримуватись правил безпеки.

Вибух із подальшим спалахом стався у Косівській центральній районній лікарні 28 грудня в палаті першого поверху чотириповерхової будівлі у реанімаційному відділенні. Причини поки що не повідомляються. Поліцейські стежать за порядком у лікарні. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження. Внаслідок інциденту загинули троє людей, ще одна людина цієї ж ночі померла в лікарні від коронавірусу. До прибуття рятувальників із зони займання евакуювали 12 людей.

У ДСНС припускають, що причиною пожежі в реанімації Косівської районної лікарні в Івано-Франківській області могла стати запалена свічка в перенасиченому киснем приміщенні. ЇЇ за традицією поставив співробітник лікарні за упокій пацієнта, який помер від COVID-19.