Завантажити ще

Лікарі розповіли про стан постраждалих під час вибуху в лікарні на Івано-Франківщині

Лікарі розповіли про стан постраждалих під час вибуху в лікарні на Івано-Франківщині
Фото: if.npu.gov.ua

Двоє людей, які постраждали під час вибуху та пожежі у Косівській лікарні в Івано-Франківській області, перебувають у критичному та тяжкому стані. Про це повідомив заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Андрій Яворський, повідомляє 29 грудня "Укрінформ".

За словами медика, одна пацієнтка має 90% опіків тіла, ще одна - 60%.

– Вночі до нас госпіталізували трьох людей, з них двоє – у реанімаційному відділенні. Пацієнтка 1975 року народження критично важка, має 90% опіків тіла, у пацієнтки 1963 року народження - близько 60% опіків тіла, вона важка, але стан більш стабільний. Наразі розглядається питання щодо її транспортування до опікового центру Києва, - пояснив Яворський.

Вибух із подальшим займанням стався у Косівській центральній районній лікарні 28 грудня у палаті першого поверху чотириповерхової будівлі у реанімаційному відділенні. Причини поки що не повідомляються. Поліцейські стежать за порядком у лікарні. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження. Внаслідок інциденту загинули троє людей, ще одна цієї ж ночі померла в лікарні від коронавірусу. До прибуття рятувальників із зони займання евакуювали 12 людей.