Завантажити ще

СБУ викрила понад 30 російських агентурних мереж з 2014 року

СБУ викрила понад 30 російських агентурних мереж з 2014 року
Фото: ssu.gov.ua

Починаючи з 2014 року контррозвідка Служби безпеки України викрила та нейтралізувала понад 30 ворожих агентурних мереж, які діяли у різних регіонах країни. За цей час понад 180 зловмисників засуджено за державну зраду та шпигунство. Про це повідомляє Служба безпеки.

- Від початку гібридної війни також викрито понад 20 кадрових співробітників російської розвідки, які працювали в Україні під прикриттям посад дипломатів Росії. Їх оголосили персонами нон-ґрата в Україні. Крім того, за цей період українські контррозвідники знешкодили понад 300 ворожих диверсійно-розвідувальних груп. 26 зловмисників затримано під час спроби підриву об'єктів критичної інфраструктури, зокрема оборонного значення, - розповіли у відомстві.

Правоохоронці також відправили до суду 250 бойовиків, яких засудили до різних строків ув'язнення за злочини проти державної безпеки України. Серед них – ватажки та учасники незаконних збройних формувань і терористичних угруповань, що діяли на Донбасі.

У грудні військова контррозвідка Служби безпеки України запобігла передачі спецслужбам Росії секретних даних про систему управління протиповітряною обороною країни. Співробітники служби викрили на Дніпропетровщині екс-чиновника Збройних сил, який збирав секретні військові відомості.