26 червня
Завантажити ще

Вночі невідомі "замінували" одеський аеропорт та вокзал із лікарнею у Вінниці

Вночі невідомі
Фото: facebook.com/vinn.police

Пізно ввечері в неділю, 26-го грудня, невідомі зробили низку хибних заяв про замінування комунальних підприємств в Одесі та Вінниці. У всіх випадках правоохоронці проводили евакуацію людей та термінову перевірку, проте жодних вибухових речовин виявлено не було, повідомили у прес-службі поліції.

Першим надійшов виклик про можливе замінування аеропорту в Одесі – близько 21:10. Поліція одразу виїхала на місце, евакуювавши 320 людей. На час перевірки роботу аеропорту було припинено та відновлено близько 23:30. Жодних вибухових речовин або пристроїв не виявлено.

Друге повідомлення – про можливий вибух у залізничному вокзалі та лікарні швидкої медичної допомоги у Вінниці – надійшло правоохоронцям близько 22:30. На місці працювали слідчо-оперативні групи поліції, працівники вибухотехнічного відділу, кінологи та представники інших відомств.

Фахівці перевірили приміщення та прилеглу територію з виявлення вибухонебезпечних або інших підозрілих предметів. Під час перевірок жодних небезпечних предметів не виявлено.

Напередодні, 25 грудня, невідомі "мінували" Дніпровську набережну у Києві. Вибухівку також не знайшли.