25 вересня
Завантажити ще

Сучасний детектив: 20 мільйонів на картку, викрадення злодійки та менти-перевертні

Сучасний детектив: 20 мільйонів на картку, викрадення злодійки та менти-перевертні
Фото: головна pixabay.com

У провадженні Державного бюро розслідувань перебуває кримінальна справа, за сюжетом якої можна писати детективний сценарій. Тут є все - скажені гроші, підступність, кохання, бандитські розбірки, викрадення, погоні і, звичайно ж, поліцейські-перевертні.

Від спокуси не втрималися

Фабулу детектива повідомляє інтернет-видання 368.media. У середині вересня цього року якась мешканка Харкова одержала пропозицію: їй дадуть 400 гривень, а вона за це оформить на себе картку в інтернет-банку. Із завданням панночка впоралася, і наступного дня вона стала володаркою – копійка в копійку – 20 мільйонів гривень.

Через деякий час «капіталістка» знову перевірила рахунок і виявилося, що на картці залишилося всього 7,5 мільйона. Більше від спокуси вона втриматися не змогла – заблокувала картку та кинулася за порадою до друга. Ми не знаємо, який там відбувався діалог, але у результаті парочка вирішила, що все це багатство треба витратити на себе.

Гроші переводили в готівку через мережу казино в Харкові за відомою тіньовиками схемою. Гравець в інтернеті купує фішки, якийсь час витрачає на несуттєві ставки, щось виграє, щось програє, а потім обмінює фішки на готівку.

Тепер пара відчула себе справжніми мільйонерами.

Поява лиходія

Шопінг був багатим та яскравим. Дівчина з другом раділи новим Iphone 12 Pro МАХ, накупили багато іншої дорогої техніки та модних шмоток. Головною покупкою став автомобіль BMW 325 за 400 000 гривень, що оформив на себе приятель нашої панночки.

Але тут ідилію порушує лиходій – дядько самозваної мільйонерки. Дізнавшись, що племінниця при грошах, він викрадає її та відвозить до Полтави. Замикає на орендованій квартирі, відбирає мобілку та банківську картку. Нещасна ридає в ув'язненні.

Дізнавшись про підступність, сердечний друг збирає братків і мчить на допомогу. Розмова з дядьком виявилася переконливою, переможці везуть нашу панночку до Харкова. В ейфорії вони забувають, що в руках полтавського лиходія залишилася «сімка», до якої підключено банківську картку.

"Стрілку" забили увечері біля спортивного стадіону в одному з мікрорайонів Харкова. Можна припустити, що дядько висував вимоги, навіть нафантазувати, що сторони схопилися за "стволи", але прозвучала команда: «Стояти, не рухатися!».

З сутінків виринула поліція.

Підступний задум

Усіх учасників конфлікту, включаючи панночку, привезли до райуправління №2. І тут розкрилася темна сутність служителів закону.

Як свідчать матеріали кримінальної справи, «із застосуванням фізичного та психологічного впливу поліцейські вимагали видати їм гроші». А оскільки таких нібито не виявились, вилучили Volkswagen Passat B7, на якому їздив герой-коханець.

Пізніше затриманих чоловіків відпустили. А панночку, схоже, залишили в заручницях. Наступного дня поліцейські знову затримали кавалера і змусили переоформити на свою довірену людину куплене за "легкі" мільйони BMW 325.

Кінець історії відкритий: місцезнаходження героїні залишається невідомим, хоча деякі факти вказують, що вона жива.

За фактом перевищення службових повноважень співробітниками поліції, вимагання ними хабара та незаконного позбавлення волі відкрито кримінальне провадження.

Всі в одному ланцюжку

У ДБР відмовляються повідомляти якісь деталі, оскільки розслідування тільки почалося і поки що навіть не оголошено підозри. Тому ми попросили прокоментувати версії керівника детективної агенції «Бюро Рись» Руслана Болгова.

- Жертв та постраждалих тут немає. Всі учасники історії, напевно, були в курсі схем з відмивання тіньових коштів або навіть були ланками кримінального ланцюжка. Для цього і знадобився переказ грошей на підставних осіб. Хоча, звичайно, дивно, що жінці доручили оформити картку, але не забрали її, як зазвичай роблять. Це підтверджує, що вона була співучасником, – каже Руслан Болгов.

За версією нашого консультанта, співробітники поліції теж могли бути зав'язані у схемі – кришувати тіньовиків. Тому вони й вимагали гроші, які змовники викрали із карти.

Але з такою ж ймовірністю поліцейські-перевертні могли скористатися ситуацією для особистого збагачення. Вони були впевнені, що на них бандити не заявлять і що цю історію не розголосять.