Завантажити ще

Українські війська на Донбасі зазнали атаки, незважаючи на домовленості ТКГ про припинення вогню

Українські війська на Донбасі зазнали атаки, незважаючи на домовленості ТКГ про припинення вогню

На Донбасі зафіксовано порушення домовленостей щодо припинення вогню. Ворог застосував протитанкову керовану ракету. Про це повідомляє пресс-служба штабу операції Об'єднаних сил.

- Збройні формування Російської Федерації продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті у рамках Тристоронньої контактної групи. 25 грудня з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню. У напрямку Травневе на Донбасі ворог вів вогонь із ПТРК, - зазначено у повідомленні.

Як зазначили у штабі, з початку цієї доби порушень режиму припинення вогню з боку противника не зафіксовано. Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних Сил немає.

- Військовослужбовці Об'єднаних сил контролюють ситуацію і продовжують виконувати завдання щодо відображення та стримування збройної агресії Російської Федерації, - наголосили у відомстві.

Засідання ТКГ щодо врегулювання конфлікту на Донбасі відбулося 22 грудня. Сторони вперше за довгий час домовилися до повернення повного припинення вогню на Донбасі. Йдеться про дотримання домовленостей, прийняте у Мінську в липні 2020 року.

Новини по темі: ООС (АТО) обстріл Донбас