Завантажити ще

У Києві з озера витягли жінку, яка каталася на ковзанах та провалилася під лід. Рятувальників нагородять Монастирський та ДСНС

У Києві з озера витягли жінку, яка каталася на ковзанах та провалилася під лід. Рятувальників нагородять Монастирський та ДСНС
Фото: екранне відео \dsns.gov.ua

У Києві на озері Тельбін із води вдалося витягнути жінку, яка провалилася під лід, коли каталася на ковзанах. Про це 24 грудня повідомляє управління ДСНС у Києві.

Інцидент стався 24 грудня. На місце події одразу вирушили рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

За допомогою гідрокостюму бійцям вдалося врятувати жінку. Повідомляється, що потерпіла провалилася під кригу під час катання на ковзанах.

Постраждалу переправили на берег та передали бригаді швидкої допомоги.

Раніше ДСНС попередила про небезпеку замерзлих водойм. За даними служби, з початку грудня в Україні потонула вже 31 особа, троє з яких – діти. Ще одну цифру привів у своєму посту за мотивами подій на озері Тельбін, радник голови МВС Антон Геращенко. За його даними, лише у 2021 році, провалившись під лід, загинуло 63 особи.

- Днями загинули двоє діток на Херсонщині, які пішли гуляти тонким льодом. Їхні тіла знайшли на глибині всього 1,5 метра на відстані 7 метрів від берега. У крижаній воді, якщо ніхто не прийде на допомогу, людина може загинути за 15-20 хвилин. Шановні батьки, Ви відповідаєте за життя Ваших дітей! Поясніть своїм дітям, наскільки небезпечні прогулянки тонким льодом! – написав він.

Геращенко запевнив, що рятувальники, які встигли зберегти життя 31-річній любительці покататися на ковзанах, будуть нагороджені Міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським та Головою ДСНС Сергієм Круком.

Раніше повідомлялося, що в Києві собака допоміг вибратися з крижаної води своєму господареві-хлопчику.