22 травня
Завантажити ще

Журналісти виявили інформаційне замовлення на главу Держміграційної служби

Журналісти виявили інформаційне замовлення на главу Держміграційної служби
Фото: unn.com.ua

Голова Державної міграційної служби України Наталія Науменко стала мішенню замовленої інформаційної кампанії через боротьбу з корупційними схемами, до яких причетні чиновники різних рівнів. Про це повідомляє джерело. 

«Над керівництвом Міграційної служби скупчуються хмари. Штучно, правда, - на замовлення! У ЗМІ прокотилася хвиля матеріалів про те, що у ДМС процвітає корупція, а керівництво нібито може бути замішане у корупційних скандалах. Вкотре відіграється вже звичний сценарій підкилимних ігор. Справа в тому, що корумповані схеми тут і справді успішно працюють - цим не здивувати нікого, проте, як стало відомо з внутрішніх джерел, голова ДМС Науменко становить загрозу для даних фінансових потоків», - йдеться в публікації.

Згідно з повідомленням, Н. Науменко зайняла принципову позицію у боротьбі зі схемами, і регіональних керівників служби, викритих у корупції, буде звільнено.

«Незабаром будуть звільнені з її легкої руки саме через те, що стали фігурантами гучних скандалів. Вона вибиває корупційний ґрунт з-під ніг. Згідно з планом, підрозділи Служби будуть повністю реорганізовані та очищені. Зокрема, йдеться про реорганізацію у південному регіоні. За нашою інформацією, керівництво Одеського ДМС буде усунуто від виконання обов'язків у зв'язку з участю у незаконній «легалізації» іноземців в Україні (і не лише)», - наголошує видання.

У публікації також вказується на чіткий зв'язок між виявленими схемами та появою замовних матеріалів проти голови Держміграційної служби.

«Оскільки у незаконній діяльності у ДМС замішані управлінці різного рівня, для захисту схем та їх учасників виходить ряд матеріалів, що дискредитують ім'я Науменко, яка наступила на хвіст тутешнім схематозникам. Захисна реакція тих, хто вчора потрапив під рознос на колегії. Тільки тепер за боротьбу з місцевою корупцією сама Науменко потрапила під брудний удар у ЗМІ», - наголошується у повідомленні.