Завантажити ще

Ураганний вітер звалив дві новорічні ялинки: під Рівно та на Сумщині

Ураганний вітер звалив дві новорічні ялинки: під Рівно та на Сумщині
Фото: lebedinpress.com.ua

Впала новорічна ялинка, встановлена ​​в центрі Лебедина Сумської області. Причиною падіння дерева виявився сильний вітер. Обійшлося без постраждалих, повідомило Суспільне із посиланням на мера населеного пункту Олександра Баклікова.

- сильний ураган. Хоча стояла вона на розтяжках, але вони луснули, і вона впала. Чи не витримала і основа. Її вивернуло з корінням. Нинішня ялинка має висоту 20 метрів, вона десь на п'ять метрів вища за звичайну, - уточнив Бакліков.

У зв'язку з пригодою влада міста перенесла відкриття ялинки, заплановане на 19 грудня.

Впала новорічна красуня і до селища Квасилів Сумської області. Там сильний вітер також зламав ялинку, встановлену в центрі населеного пункту для святкування різдвяно-новорічних свят.

- З прикрощами повідомляємо, що сильний вітер зламав ялинку в Квасилові. Але негода не зіпсує свято для квасилівців. Разом із міськсвітом працюємо, щоб якнайшвидше відновити та закріпити новорічне дерево. Робимо все можливе, щоб повернути святкову атмосферу до селища, – повідомили комунальники селища.

До цього вітер звалив ялинку й у Маріуполі. Впав верхній сегмент новорічної красуні. На щастя, люди встигли розбігтися та постраждалих немає.

Новини по темі: Новий рік 2022 вітер ялинка