Завантажити ще

На Харківщині поліцейський торгував наркотиками у приміщенні суду

На Харківщині поліцейський торгував наркотиками у приміщенні суду
Фото: dbr.gov.ua

Торгівлею наркотиками у будівлі суду та слідчого ізолятора займався поліцейський Чугуївського райуправління у Харківській області. Покупцями були затримані, повідомили у прес-службі ДБР.

Поліцейський входив до складу конвою, який переміщував заарештованих із Харківського слідчого ізолятора до суду. Як встановили оперативники ДБР, він умудрявся передавати наркотичні речовини затриманим навіть у приміщенні суду. Після цього контролював, щоб «клієнтів» не оглядали під час повернення до слідчого ізолятора.

Гроші за послуги поліцейський отримував безпосередньо під час продажу або згодом від родичів заарештованих.

Поліцейського затримали 13 грудня 2021 року під час чергового збуту партії наркотичних речовин у приміщенні СІЗО. Наразі вирішується питання щодо повідомлення поліцейському про підозру у збуті наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років із конфіскацією майна. Також у ДБР встановлюють, де поліцейський брав наркотичні речовини.

Затримали раніше співробітники ДБР і заступника директора підприємства «Спецтехноекспорт», що входить до складу концерну «Укроборонпром». Він просив у представника іноземної компанії понад 80 тисяч гривень за те, щоб «допомогти» у отриманні позитивної відповіді на експортну операцію.