24 травня
Завантажити ще

Понад 50 мігрантів загинуло в ДТП у Мексиці - а вантажівка перевозила більше ста

Понад 50 мігрантів загинуло в ДТП у Мексиці - а вантажівка перевозила більше ста
Фото: dp.vgorode.ua

На півдні Мексики вантажівка, що перевозила мігрантів, потрапила в ДТП. Жертвами аварії стали 54 особи, ще 58 постраждали. Як повідомляє ВВС, понад 100 людей, ймовірно, мігранти з Центральної Америки, були у вантажівці, яка перекинулася на півдні штату Чьяпас поблизу його столиці Тустла-Гутьеррес.

Водночас Associated Press повідомляє з посиланням на уповноваженого з прав людини в Гватемалі Хордана Родаса, що на борту вантажівки могло бути понад двісті людей. За даними місцевої влади, більшість мігрантів родом із Гватемали та Гондурасу. За даними AP, загиблих - 53 особи.

Рятувальники, які прибули першими, розповіли, що на борту вантажівки в момент, коли він розбився, було ще більше мігрантів, і вони втекли, боячись бути затриманими імміграційними агентами. Один фельдшер сказав, що деякі з тих, хто поспішав у прилеглі райони, були в крові або в синцях, але все ж таки кульгали у відчаї подалі від місця катастрофи, щоб врятуватися.

Вантажівка рухалася на швидкості, коли перекинулася на різкому повороті і врізалася в пішохідний міст на головній дорозі. Мексиканський штат Чьяпас межує з Гватемалою та є великим транзитним пунктом для нелегальних мігрантів.