Завантажити ще

У Києві вручили підозру акушеру-гінекологу, з вини якої померло немовля

У Києві вручили підозру акушеру-гінекологу, з вини якої померло немовля

Київські силовики повідомили про підозру лікареві-акушеру-гінекологу однієї з приватних клінік, через дії якої під час пологів постраждала дитина. В результаті немовля померло через 55 днів після народження. Про це повідомляє прес-служба столичної міської прокуратури.

"У травні 2020 року під час ведення пологів 32-річної породіллі лікар-акушер-гінеколог дала неправильну оцінку даних КТГ-моніторингу плода та невчасно ухвалила рішення про проведення операції кесаревого розтину. Внаслідок цього новонароджена дитина отримала незворотні зміни в центральній нервовій системі, від яких померла через 55 днів"", - встановили слідчі.

Як зазначили у відомстві, за фактом смерті малюка прокуратурою розпочато розслідування, під час якого було проведено комплексну судово-медичну експертизу. Результати експертизи підтвердили причинно-наслідковий зв'язок між діями медика та смертю немовляти.

Слідчі вручили лікареві підозру за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу "Неналежне виконання своїх професійних обов'язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому". Ця стаття передбачає покарання у вигляді обмеження волі строком до 5 років або до 3 років в'язниці з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.