19 сiчня
Завантажити ще

Кіберполіція викрила шахраїв, які крали гроші за допомогою підроблених банківських карток

В Україні Кіберполіція викрила шахраїв, які займалися кардингом. За попередніми даними, зловмисники скомпрометували близько 200 банківських карток та вкрали мільйон гривень. Про це повідомили у фейсбуці Національної поліції України.

- Фігуранти тимчасово працевлаштовувалися у закладах харчування та роздрібної торгівлі, у яких для розрахунку клієнтів використовувалися POS-термінали. Надалі зловмисники приховано встановлювали у цих закладах кардингові пристрої, а також самостійно виготовлені POS-термінали, - йдеться у повідомленні.

Під виглядом розрахунку клієнтів через POS-термінали шахраї копіювали інформацію про банківську картку. Вони записували PIN-коди, а потім робили дублікати цих банківських карток.

- Скомпрометовані картки використовували для доступу до інтернет-банкінгу, а потім збільшували кредитні ліміти та переказували гроші на підконтрольні рахунки, - уточнили поліцейські.

У банкоматах знімали готівку, купували товари та оформляли кредити на власників карток.

Тим часом шахраї вигадали ще одну схему обману, пов'язану з вакцинацією. Зловмисники розсилають повідомлення про вакцинацію, щоб вкрасти дані.