Завантажити ще

У СБУ заявили, що "затримання" Мілевського у київському ресторані - пранк

У СБУ заявили, що
Фото: instagram.com/timi1010

У Службі безпеки України заперечують, що мали відношення до "затримання" в одному із київських ресторанів екс-футболіста збірної України Артема Мілевського та його агента. На думку представника спецслужби, футболіст і його оточення самі так розважалися, знімаючи сюжет для соцмереж. Про це 6 грудня у коментарі "Суспільному" повідомив прес-секретар СБУ Артем Дехтяренко.

- Вони знімають пранк, наскільки я зрозумів. У будь-якому випадку співробітників СБУ там не залучено, - зазначив він.

За словами Дехтяренка, якщо уважно розглянути фото та відео "затримання", що публікуються в соцмережах, то чітко видно, що у нібито «силовиків» ані форма, ані наліпки СБУ не відповідають тим зразкам, у яких дійсно працюють співробітники цього відомства.

6 грудня почало розповсюджуватися відео, на якому Артема Мілевського та його агента Олександра Панкова нібито затримують у київському ресторані Boho люди у формі з написом «СБУ», які поводилися досить жорстко по відношенню до екс-футболіста та його представника.

Також чути, як Панков питає: «Який, бл***, товар, що ти верзеш?»

За словами Дехтяренка, якщо звернути увагу на фотографії, що публікуються з того місця, то чітко видно, що у нібито «силовиків» ані форма, ані наліпки СБУ не відповідають тим зразкам, у яких справді працюють співробітники СБУ.

Раніше повідомлялося, що Артем Мілевський у жовтні 2021-го офіційно оголосив про закінчення кар'єри, зробив коло пошани на "Олімпійському" і не зміг стримати сліз. Вже кілька років футболіст позиціонує себе як відеоблогер.