17 сiчня
Завантажити ще

У Києві на ринку «Оболонь» згоріло вісім павільйонів, 22 - врятували

У Києві на ринку «Оболонь» згоріло вісім павільйонів, 22 - врятували
Фото: facebook.com/DSNSKyiv

У Києві на ринку "Оболонь" в Оболонському районі згоріло вісім павільйонів. Про це повідомило Головне управління ДСНС України у столиці.

"О 23:38 (неділі. - Прим. авт.) пожежу було локалізовано на площі 200 кв. м та о 00:03 ліквідовано. Внаслідок пожежі 8 торгових павільйонів знищено вогнем і 22 - вогнеборцям вдалося врятувати", - йдеться у повідомленні.

Вогонь виник у кіосках і перекинувся на поруч розташований двоповерховий будинок. Охоронці ринку розповіли “Сьогодні”, що спочатку намагалися загасити пожежу вогнегасниками. Минулого разу пожежа в цій же частині ринку була 2013-го.

– Тоді згоріло товару на 500 тисяч гривень. Наразі продавці втратили стільки, що кажуть: "Залишається тільки повіситися", - сказав один із охоронців, який працював у нічну зміну.

Зокрема, горіли павільйони з промтоварами - пластиковим посудом, відрами, а також павільйон із родзинками та горіхами. Співробітники припускають, що причиною пожежі могло стати замикання проводки за сирої погоди. Не виключають і підпал, тому що "на ринку завжди можуть бути незадоволені, конкуренти".

Ринок знаходиться за адресою Героїв Дніпра, 41.

facebook.com/DSNSKyiv

facebook.com/DSNSKyiv