18 сiчня
Завантажити ще

Один із чотирьох постраждалих на Бурштинській ТЕС помер у реанімації

Один із чотирьох постраждалих на Бурштинській ТЕС помер у реанімації
Фото: facebook.com/dtekbutes

Один із чотирьох постраждалих на Бурштинській ТЕС помер через тиждень після аварії на 7-му енергоблоці. Про це увечері 5 грудня повідомили у ДТЕК Бурштинська ТЕС.

- Весь час лікарі боролися за життя постраждалого, адміністрація станції повністю постачала його медикаментами, надавала все необхідне. 24/7 станція була на зв'язку з рідними та медиками. Незважаючи на оперативні дії медиків, на жаль, отримані ушкодження були несумісні із життям. Колектив Бурштинської ТЕС висловлює щирі співчуття сім'ї загиблого. Рідні отримають усю необхідну допомогу від станції, - йдеться у пості.

Стан інших постраждалих стабільний, загрози життю немає, додали в ДТЕК Бурштинська ТЕС.

Аварія на Бурштинській ТЕС сталася увечері 28 листопада. Під час роботи 7 енергоблоку стався викид гарячої пароводяної суміші та газів із топки котла. Опіки отримали чотири особи: двоє працівників Бурштинської ТЕС та два працівники Галременерго, які перебували на блоці.

Машиніст-обхідник котельного обладнання отримав до 60% опіків шкіри. Другий працівник станції – близько 30%. Їх госпіталізували до реанімації Івано-Франківського опікового центру. Двоє працівників Галременерго отримали опіки рук і після аварії перебували у Бурштинській лікарні.

Попередньо аварія сталася через розрив екранної труби на казані. Через аварію блок №7 відключили від мережі, він відновив роботу в ніч проти 1 грудня.

Новини по темі: ДТЕК ТЕС