20 сiчня
Завантажити ще

У Польщі під час затримання поліцією помер українець

У Польщі під час затримання поліцією помер українець

У польському місті Скерневіце правоохоронці затримали 38-річного громадянина України. Після того, як чоловікові одягли кайданки, йому стало погано. В результаті він помер. Про це повідомляє " Wirtualna Polska".

- Поліцейські закули українця у наручники, більше не застосовуючи до нього фізичної сили. Незабаром після цього чоловікові стало погано, і він знепритомнів. На місце прибули рятувальники, які намагалися реанімувати чоловіка, проте він помер, - повідомив речник Окружної прокуратури в Лодзі Кшиштоф Копаня.

За його словами, інцидент стався увечері, 3 грудня – українець напав на жінку на автобусній зупинці біля магазину. У прокуратурі стверджують, що українець вдарив постраждалу ціпком та агресивно реагував на зауваження оточуючих людей, погрожуючи їм.

- До того, як на місце прибули поліцейські, чоловіка було затримано сторонніми особами, йдеться щонайменше про трьох цивільних осіб. Правоохоронці, які прибули, затримали зловмисника і хотіли доставити його у відділення поліцію, - зазначив Копоня.

Як зазначено у повідомленні, за цим фактом зараз проводиться розслідування. Експерти проведуть розтин, щоб встановити, чи перебував українець під впливом будь-яких заборонених речовин. Причину смерті українця також установлять експерти.