Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
18 квiтня
Завантажити ще

За львівського антивакцинатора Остапа Стахіва внесли мільйонну заставу

За львівського антивакцинатора Остапа Стахіва внесли мільйонну заставу

Галицький районний суд Львова ухвалив рішення відправити антивакцинатора Остапа Стахіва до психіатричної лікарні для проведення експертизи. Незважаючи на ухвалу, підозрюваного випустять з-під варти, оскільки його прихильники встигли внести за неї заставу у розмірі 998,8 тисяч гривень. Про це пише " Zaxid.net ".

- Суддя Олег Юрків на закритому засіданні відправив Остапа Стахіва на примусово психіатричну експертизу до Львівської обласної психіатричної лікарні терміном на 30 днів. Втім, прихильники Стахіва вже встигли внести заставу, тому він має бути випущений із СІЗО на кілька днів, доки суд не розгляне його апеляцію на примусову психіатричну експертизу, пише видання.

Як зазначив адвокат Стахіва Михайло Магарський, вже завтра захист подасть апеляційну скаргу на рішення суду. За його словами, Стахіва мають випустити із СІЗО 1 грудня і до рішення Апеляційного суду його не можуть відправити до психіатричної лікарні.

Йдеться про львівського активіста Остапа Стахіва, який організував численні акції проти вакцинації від коронавірусу. Протести проходили у різних містах України. 16 листопада СБУ повідомила його про підозру за ст. 109 Кримінального кодексу "Дії, спрямовані на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади". Стахіва підозрюють у організації діяльності антиукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію у державі.

18 листопада Галицький районний суд Львова обрав запобіжний захід Стахіву у вигляді тримання під варту. В якості альтернативи суд призначив йому заставу у розмірі 998,8 тисячі гривень.