20 травня
Завантажити ще

У колонії померла дівчина, яка отримала 15 років за вбивство інструктора тиру у Полтаві

У колонії померла дівчина, яка отримала 15 років за вбивство інструктора тиру у Полтаві
Фото: Суспільне Полтава

У ніч на 30 листопада у СІЗО померла 20-річна уродженка Дніпра Вероніка Моторіна, яка вбила інструктора у тирі у Полтаві. Про це повідомив телеграм-канал "Труха-Полтава", посилаючись на власні джерела. Офіційної інформації про інцидент із пенітенціарних органів поки що не надходило.

За даними журналістів, учора, 29 листопада, дівчина цілий день нічого не їла, тільки курила та пила каву. Усе це скінчилося нападом епілепсії, і засуджену не вдалося врятувати.

У вересні суд засудив Моторіну до 15 років ув'язнення. Після оголошення вироку вона порізала собі вени, але вижила.

7 лютого 2020 року близько 12.00 Вероніка Моторіна прийшла до стрілецького тиру, розташованого у Полтаві на вул. Пилипа Орлика, де після проходження інструктажу стріляла з різних видів вогнепальної зброї. Надалі вона повернулася до інструктора, що стояв позаду, стежачи за дотриманням техніки безпеки, і з малокаліберного пістолета Марголіна не менше 5 разів вистрілила в нього, від чого чоловік помер.

Під час судового засідання з винесення вироку вона вибачилася у дружини загиблого і говорила, що її довів до депресії хлопець, тому вона випадково начебто й поранила інструктора. Свою провину дівчина визнала, зазначивши, що зробила два постріли у чоловіка випадково.

- Я просто хотіла померти, а вийшло так, що я, сама того не бажаючи, забрала життя вашого чоловіка. Тепер цей гріх назавжди залишиться в моїй душі та на моїй совісті. Я не знаю, як із цим жити. Мені дуже важко, – сказала в останньому слові Вероніка Моторіна.

На момент скоєння вбивства дівчині було 18 років.