21 травня
Завантажити ще

Обвинувачений у справі "Ізоляції" Бражніков виїхав із України - просить притулку у Франції

Обвинувачений у справі
Фото: strana.today

Євген Бражніков, якого звинувачують у тортурах українців у донецькій в'язниці "Ізоляція", просить притулок у Франції. Із території України він виїхав. Про це повідомляють " Граті ".

– Адвокат Віталій Гончаров подав клопотання до суду про участь у засіданні Бражнікова з відеозв'язку. У заяві захисника зазначено, що його підзахисний перебуває за межами України та просить притулку у французької влади, - пише видання.

Як зазначено в повідомленні, під час засідання суду у справі про тортури в "Ізоляції" був відсутній і сам адвокат. Причиною його неявки на засідання було вказано хворобу.

У коментарі "Українській правді" Бражніков заявив, що "в тих умовах різні люди можуть поводитися по-різному". Також обвинувачений наголосив, що готовий з'явитися до правоохоронців, якщо його захочуть допитати.

9 листопада українські силовики затримали Дениса Куликовського, якого вважають за коменданта донецької "Ізоляції" до 2018 року. Також поліцейські встановили 45 осіб, причетних до в'язниці «Ізоляція» у непідконтрольному Києву Донецьку, а також 166 жертв. Затриманих у справі звинувачують у тортурах та знущаннях з наших співвітчизників, які були у полоні в "Ізоляції". Серед них – Євген Бражніков.

Новини по темі: Донбас в'язниця тортури