Завантажити ще

50 людей евакуювали з багатоповерхівки, що вибухнула в Новій Одесі

50 людей евакуювали з багатоповерхівки, що вибухнула в Новій Одесі
Фото: facebook.com/UA.National.Police.Nikolaev.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили подробиці вибуху у кутовій частині п'ятиповерхівки у Новій Одесі Миколаївської області. На сайті відомства зазначили, що евакуювали 50 мешканців будинку. Ще трьох людей із травмами врятували та відправили до лікарні. У однієї людини попередньо перелом руки та пошкодження хребта, дві людини перебувають у шоковому стані. У Нацполіції припускають, що на четвертому поверсі може знаходитись жінка, яка жила сама.

– Станом на 11.30 у будинку зруйновано дві квартири на четвертому та дві квартири на п'ятому поверхах, – сказано у повідомленні.

Співробітники ДСНС за допомогою крана демонтують зруйновані елементи конструкцій будинку. Працює штаб із ліквідації наслідків вибуху.

Задіяли 107 осіб та 24 одиниці техніки, у тому числі два кінологічні розрахунки та психолог ДСНС, співробітники Національної поліції, облгазу, обленерго. У Фейсбуці поліції Миколаївської області зазначили, що інформацію про жертв та постраждалих уточнюють.

- Поліція забезпечує охорону місця вибуху у п'ятиповерховому житловому будинку у Новій Одесі, - сказано у пості.

Інформація про вибух у місті Нова Одеса надійшла до ДСНС 27 листопада. стався вибух (попередньо побутовий газ на п'ятому поверсі). За попередніми даними, у п'ятиповерховому житловому будинку вибухнув побутовий газ.