Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Апеляційний суд залишив під вартою львівського "антивакцинатора" Остапа Стахіва

Апеляційний суд залишив під вартою львівського

Львівський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід у вигляді тримання під вартою львів'янину Остапу Стахіву, підозрюваного у спробі захоплення влади. Про це повідомляє Телеграм-канал " Рavlovsky.news ".

- Суд відмовив лідеру руху проти примусової вакцинації Остапу Стахову у зміні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, - зазначено в повідомленні.

За даними каналу, поки йшло засідання, під будівлею суду зібралися прихильники Стахіва та члени "Нацкорпусу", які виступають проти антивакцинатора.

- Під час засідання під будинком суду знову зібралися прихильники Стахова та його супротивники з "Нацкорпусу". Між ними регулярно виникали словесні суперечки, а уникнути фізичного протистояння вдалося завдяки живому ланцюжку з правоохоронців, - зазначено у повідомленні.

Йдеться про мешканця Львова Остапа Стахіва, який став відомим організацією численних протестів проти вакцинації у різних регіонах країни. У листопаді СБУ повідомила його про підозру за ст. 109 Кримінального кодексу "Дії, спрямовані на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади". Силовики назвали діяльність Стахіва антиукраїнською мережею, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію у державі.

18 листопада Галицький районний суд Львова обрав запобіжний захід Остахіву у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці. Як альтернативу суд призначив заставу у розмірі 998 тисяч гривень.