Завантажити ще

У Миколаєві дівчина спробувала обміняти права, але з'ясувалося, що вона їх ніколи не отримувала

У Миколаєві дівчина спробувала обміняти права, але з'ясувалося, що вона їх ніколи не отримувала
Фото: mohamed_hassan із сайту pixabay.com.

У Миколаєві до Регіонального сервісного центру МВС прийшла дівчина, яка бажає обміняти перші у своєму житті права. У відповідь їй повідомили, що її права підроблені. Бланк виглядав не так, як повинно, а під час перевірки у системі з'ясувалося, що дівчині ніколи не видавали права у сервісних центрах МВС України. У результаті дівчині відмовили у видачі нових прав. Поліція має розібратися, хто видав їй підробку. Про це повідомили на сайті регіонального сервісного центру МВС у Миколаївській області.

- З початку року це вже 12 факт, коли клієнти надають у сервісні центри МВС посвідчення водія з ознаками підробки. Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу або місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію або перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити або отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку про несудимість, дозвільні документи для перевезення небезпечних вантажів, - Сказано в повідомленні.

У сервісному центрі показали фото двох посвідчень водія. Верхнє посвідчення видано на офіційному бланку, але в нижньому видно ознаки підробки. З усіх питань порадили консультуватися за телефоном (063) 637-37-62 або поставити запитання на офіційній сторінці у фейсбуці регіонального сервісного центру ДСЦ МВС у Миколаївській області.

myk.hsc.gov.ua

myk.hsc.gov.ua

Новини по темі: водійські права