Завантажити ще

У Запорізькій області розпочали перевірку всіх ринків через смерть чоловіка від ботулізму

У Запорізькій області розпочали перевірку всіх ринків через смерть чоловіка від ботулізму

У Бердянську Запорізької області помер чоловік, у якого виявили ботулізм. У зв'язку з цим у місті розпочали перевірку всіх продуктових ринків. Про це повідомляє прес-центр обласної Державної продовольчої споживчої служби.

"Минулого тижня помер мешканець міста Бердянськ від захворювання на ботулізм, його дружина перебуває на лікуванні в місцевій лікарні. Напередодні потерпілі вживали в'ялену рибу (плотва, лящ) власного домашнього приготування, придбану у сирому вигляді у приватних осіб на центральному ринку міста Бердянськ", - повідомили у відомстві.

Як зазначено у повідомленні, результати дослідження показали, що у крові постраждалих виявлено ботулотоксин типу «Е». У зв'язку з виявленим випадком захворювання місцева влада провела екстрене засідання, на якому було створено спеціальні робочі групи для перевірки місцевих ринків.

"Проводиться санітарно-епідеміологічне розслідування та позаплановий захід на ринку «Центральний» міста Бердянськ. У суб'єктів господарювання перевіряються документи безпеки рибної продукції та умов її реалізації", - зазначили у Держспоживслужбі.

Про ситуацію, що склалася в місті, повідомлено правоохоронців, а фахівці Держспоживслужби розпочали профілактичні заходи щодо харчових отруєнь.