1 червня
Завантажити ще

Суд продовжив домашній арешт та термін зобов'язань підозрюваним у вбивстві Шеремета

Суд продовжив домашній арешт та термін зобов'язань підозрюваним у вбивстві Шеремета
Фото: Архів "КП в Україні"

Шевченківський районний суд міста Києва продовжив термін запобіжного заходу підозрюваним у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Юлію Кузьменко та Андрія Антоненка залишили під нічним домашнім арештом, а Яні Дугарь продовжили термін особистих зобов'язань до 19 січня 2022 року. Про це повідомляє " Укрінформ ".

- Продовжити Антоненку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у визначений період доби – з 23:00 до 6:00 – із застосуванням електронного засобу контролю. Продовжити нічний домашній арешт для Кузьменко (у період з 23:00 до 6:00) та термін дії зобов'язань для Дугарь. Термін дії запобіжного заходу встановити 2 місяці - до 19 січня 2022 року включно, - зазначено в постанові судді.

Йдеться про справу щодо вбивства українського журналіста Павла Шеремета. У липні 2016 року у центрі Києва підірвали автомобіль, в якому він перебував. Підозрюваними у справі є – волонтер та дитячий судинний кардіохірург Юлія Кузьменко, музикант та ветеран АТО Андрій Антоненко, а також військова медсестра Яна Дугарь.

Ніхто з обвинувачених вину не визнає, а захист неодноразово вказував на нестикування в даних розслідування, на підставі яких будуються звинувачення.