25 вересня
Завантажити ще

У зоні ООС перехопили та посадили російський безпілотник - порушив лінію розмежування

У зоні ООС перехопили та посадили російський безпілотник - порушив лінію розмежування
Фото: t.me/UkrdelegationTCG

У районі проведення Операції об'єднаних сил трофеєм українських військових став російський безпілотник. Ворожий літальний апарат перетнув лінію розмежування на Донбасі. Про це 16 листопада повідомляє у своєму телеграм-каналі пресслужба української делегації у ТКГ.

- Російські збройні формування продовжують порушувати Мінські угоди та Комплекс додаткових заходів щодо посилення режиму припинення вогню. Так, у районі проведення Операції Об'єднаних сил засобами радіоелектронної боротьби був примушений до посадки БПЛА противника, який перетнув лінію розмежування на Донбасі, - йдеться у повідомленні.

За інформацією пресслужби, ним виявився БПЛА, який є частиною російського багатоцільового безпілотного авіаційного комплексу "Орлан-10" та призначений для ведення розвідки та коригування вогню артилерії.

У ТКГ зазначають, що безпілотник є черговим доказом та документальним підтвердженням присутності російських військ, озброєння та техніки на сході України.

"Орлан-10" виробляє російська компанія "Спеціальний технологічний центр" у Санкт-Петербурзі, і цей комплекс стоїть виключно на озброєнні ЗС РФ. Після успішного застосування Україною на Донбасі безпілотника Bayraktar стало відомо про нові поставки озброєнь із РФ незаконним формуванням т.зв. "ЛДНР", у тому числі - безпілотників "Орлан". Противник ЗСУ використовує дрони не лише для розвідки – скидає на українські позиції боєприпаси, внаслідок чого армія України зазнає втрат.