9 червня
Завантажити ще

Смертельна ДТП у Харкові: дівчина-пасажир розповіла, хто був за кермом Infiniti

Смертельна ДТП у Харкові: дівчина-пасажир розповіла, хто був за кермом Infiniti

Одна з постраждалих у смертельній ДТП у Харкові, 16-річна Єлизавета Дусік, яка знаходилася в салоні Infiniti, запевняє, що авто вів Микола Харківський. Про те, які свідчення дівчина надала правоохоронцям, виданню Newsroom 28 жовтня розповіла мати Єлизавети.

За словами жінки, Єлизавета сиділа попереду на пасажирському сидінні, ззаду перебували двоє її друзів – Михайло та Валерій, а керував автомобілем 16-річний Микола Харківський.

- Звісно, за кермом був він. Ми навіть написали свідчення. Вона сиділа попереду на пасажирському сидінні поряд з ним, – запевнила Наталя Дусік.

За словами мами, Ліза опинилась у машині випадково.

– Вона знає, що є така людина – Микола. А взагалі вона їхала зі своїми знайомими, які сиділи ззаду та також постраждали. Виходить, Микола – це їхній спільний знайомий. Він їй не хлопець, як пишуть. Через це їй приходять погрози. Люди думають, що аварію спровокував її хлопець, тому бажають їй смерті. При цьому ні Микола, ні його родина на контакт не виходили і нічого не просили. Ні допомоги, ні погроз від них не було, – розповідає Наталія Дусік.

Раніше батько затриманого Михайло Харківський назвав події після ДТП " спланованою акцією " проти його сина і заявив, що за кермом авто міг у момент аварії бути і не Микола, а справжнього винуватця "ніхто не шукає". 27 жовтня харківський активіст Станіслав Жадан заявив, що активісти поспілкувалися із сестрою одного з пасажирів Infinity, яка розповіла, що батьки Миколи Харківського пропонують "величезні гроші" для того, щоб один із пасажирів цієї машини взяв провину на себе.

28 жовтня Миколу Харківського було поміщено під арешт на 2 місяці без права внесення застави. Сам він відмовився давати свідчення слідству. Прокуратура не виключає, що батьків підозрюваного також можуть притягнути до відповідальності, оскільки вони не перешкоджали його поїздкам на автомобілі, що потрапив в аварію, та на інших машинах.