4 жовтня
Завантажити ще

Вбивство активіста «Правого сектора»: В Олександра випустили понад 10 куль

Вбивство активіста «Правого сектора»: В Олександра випустили понад 10 куль
Фото: facebook Андрея Тарасенко

Вбивця, який чекав на Олександра Іванина під'їзду, випустив у неї понад 10 куль. Напад на активіста «Правого сектора» стався у присутності подружжя. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці « Правого сектора ».

– Не виникає сумнівів, хто доклав до цього руку і де саме шукати винних. "Правий сектор" переконаний, що саме націоналістична діяльність Іванини стала причиною вбивства. А вбивць слід шукати серед любителів "російського світу", - прокоментували в організації.

Вбивство сталося близько 21:00. Олександр та Ганна Іванини під'їхали до будинку на автомобілі. Вийшовши з авто, чоловік поліз у багажник по речі. У цей час чоловік, який сидів поруч на лавочці, дістав зброю і відкрив стрілянину. Іванін помер дома.

Олександр Іваніна балотувався до Сумської міської ради на виборах у 2020 році від "Правого сектору", проте у депутати не пройшов. За даними місцевих ЗМІ, активіст неодноразово критикував у сфері пасажироперевезень у Сумах. У день вбивства – 27 жовтня – під час сесії міської ради він висловлювався за зниження тарифів на проїзд у маршрутках та критикував одночасно і міську владу, і самих маршрутників. На сесії Іванина пригрозив, що націоналісти самостійно зупинятимуть транспорт, що порушуватиме критерії, яким мають відповідати маршрутки.