Завантажити ще

Глава Мінцифри запропонував покарати творця фейкової "Дії" виправними роботами в ІТ

Глава Мінцифри запропонував покарати творця фейкової
Фото: zp.npu.gov.ua

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров вигадав покарання для розробника додатку-підробки, яке імітувало офіційну "Дію" та дозволяло створювати користувачам імітацію COVID-сертифікатів. Чиновник запропонував направити затриманого 21-річного хлопця із Запоріжжя на виправні роботи в ІТ.

– Пропоную хлопця направити на виправні роботи в IT без персональних даних та інших сенсативних речей. Вчора читав, що двом хлопцям, які крали магнітоли, одеський суддя призначив читати книги Марка Твена та Джека Лондона, - написав він у своєму телеграмі-каналі.

Йдеться про рішення судді з Одеси, який засудив хлопців 19-ти та 23-х років за крадіжку автомагнітол до року умовного ув'язнення та читання книг. Він зобов'язав їх студіювати повість "Пригоди Тома Сойєра" та "Пригоди Гекльберрі Фінна" Марка Твена, повість "Біле Ікло" Джека Лондона, вірш Тараса Шевченка "Минають дні, минають ночі...".

26 жовтня мер Івано-Франківська Руслан Марцінків запропонував карати за хуліганство публічними побоями палицею по оголеній п'ятій точці на головній площі міста.