21 травня
Завантажити ще

Facebook подав до суду на українського хакера за крадіжку даних 178 млн користувачів

Facebook подав до суду на українського хакера за крадіжку даних 178 млн користувачів
Фото: Клінт Паттерсон на Unsplash

Українця Олександра Солонченко запідозрили в розкраданні і крадіжці даних 178 мільйонів користувачів Facebook. Компанія вже подала позов проти нашого співвітчизника. Про це пише " Business Insider ".

- Компанія подала позов проти Олександра Солонченко, стверджуючи, що він порушив "Умови використання" та "Умови використання платформи" компанії, які забороняють її користувачам робити що-небудь незаконне з її даними, отримувати дані за допомогою автоматизованих засобів і відправляти дані з платформи третім особам, - зазначено в повідомленні.

За даними видання, в період з 2018-го по 2019 рік Солонченко отримав доступ до ідентифікаційним даними акаунтів і телефонних номерів приблизно у 178 млн користувачів соцмережі, використовуючи спеціальну програму, яка автоматично відправляла користувачам запити через додаток Messenger.

- Адвокати компанії, стверджує видання, надали докази, згідно з якими український хакер продавав дані з інших компаній на Raid Forums, сайті, де користувачі купують і продають викрадені масиви інформації, - підкреслили в компанії.

Як зазначено в повідомленні, в судовому позові компанія Facebook просить суд заборонити Солонченко використовувати свої продукти або продаж будь-яких даних, а також стягнути з нього компенсацію. Суму, зазначену в позові, в компанії не розкривають.

Новини по темі: Facebook хакери витік даних