Завантажити ще

У Чорноморську судно протаранило причал: з'явилися фото наслідків

У Чорноморську судно протаранило причал: з'явилися фото наслідків
Фото: usm.media

У Чорноморську при швартуванні до причалу отримав серйозні пошкодження суховантаж. Вантажне судно HAKSA під прапором Палау врізалося в причал. Про це 22 жовтня повідомив спеціалізований портал Ukrainian Shipping Magazine, опублікувавши фото з наслідками аварії.

За наявною інформацією, в результаті зіткнення ніхто не постраждав. Пошкоджено ніс корабля і причальна стінка. Судно прибуло в Чорноморськ з турецького порту Гебзе.

HAKSA було побудовано в 1993 році, його довжина становить 86,4 м, ширина - 14,5 м. Вантажопідйомність - 3092 тонни дедвейту, осадка - 6 метрів.

[Sun_gallery_634477]

За однією з версій, до інциденту могли привести помилки екіпажів буксирів, які швартували судно. Але в пресслужбі ДП «Морський торговельний порт« Чорноморськ »спростовують винність буксирів в аварії, що сталася.

- Керівництво спростовує інформацію щодо вини буксирів портового флоту в аварії з судном, що врізалося в причал. Екіпажі буксирів діяли правильно. Зараз взагалі передчасно говорити про те, хто винен в цій НП, оскільки йде розслідування інциденту, - заявив заступник директора порту Олександр Патрік.

Раніше повідомлялося, що унікальне судно ВМС України отримало пробоїну в Чорному морі біля острова Зміїний. Судно розмагнічування "Балта" у результаті рятівної операції безперешкодно відбуксирували в порт Одеси.