Завантажити ще

На Афоні знайшли українських паломників, яких шукали дві доби

На Афоні знайшли українських паломників, яких шукали дві доби
Фото: discovergreece.com

Правоохоронцям Греції вдалося знайти двох українців, які заблукали на Афоні 15 жовтня. Паломників знайшли біля скиту, що належить монастирю Велика Лавра. Про це пише " Ekathimerini ".

- Двоє українських паломника зниклі безвісти ввечері, 15 жовтня, були знайдені змученими, але неушкодженими. Зараз їх стан є задовільним. Їх перевели в румунський монастир для надання першої допомоги, - зазначено в повідомленні.

Як зазначає видання, під час паломництва на Афоні українці розійшлися з шістьма іншими співвітчизниками в умовах густого туману, а потім збилися з дороги.

В цей же день була розпочата рятувальна операція, в якій взяли участь 14 поліцейських, 8 пожежних зі спеціального рятувального відділення служби, а також монахи, які добре знають місцевість. На щастя, наших співвітчизників вдалося знайти.

Святий Афон розташований на крайньому і самому скелястому півострові області Халкідікі і є другим найбільш важливим місцем паломництва після Єрусалима. Це чернече держава була заснована в 972 р Сьогодні на Афоні розташовано 20 монастирів, які утворюють автономну область у складі грецької держави, проте в безпосередній церковній юрисдикції Константинопольського Патріархату. Жінкам сюди вхід заборонений, зате будь-яка доросла чоловік може відвідати Святу Гору незалежно від його віросповідання чи національності