Завантажити ще

Смерть Антона Полякова: таксист зізнався у неправдивих свідченнях

Смерть Антона Полякова: таксист зізнався у неправдивих свідченнях
Фото: facebook.com/anton.polyakov.98

Таксист, в машині якого поліцейські виявили несвідомого Антона Полякова, змінив свої свідчення. Чоловік зізнався, що збрехав про те, що підібрав політика на транспортній зупинці, пише ТСН з посиланням на адвоката таксиста.

- Він дав свідчення. Він не знав і не міг знати, вони щось вживали чи ні. Він збрехав, що він підібрав його на транспортний зупинці, а насправді йому його підвезли на іншій машині і попросили доставити додому. От і все. Спочатку він вирішив не вплутувати інших людей, тому сказав, що забрав із зупинки і віз, - заявив адвокат.

Він додав, що за неправдиві свідчення його підопічного побили у відділенні. І підкреслив, що «слідів немає, й експертиза (побиття) не покаже».

Адвокат також повідомив, що з боку правоохоронців все ж були і порушення: замість трьох годин у відділенні таксист провів там майже добу, що суперечить законодавству. До того ж таксиста приховували від адвоката, не називаючи місця допиту і час звільнення.

Правозахисник підтвердив, що попередні свідчення його підопічного про те, що до машини депутат, який потім помер, сів у свідомості, але майже одразу у нього почалися нудота і нібито судоми шиї, були неправдивими. Тому водій і порушив ПДР - щоб доставити політика в лікарню. В цей час його і зупинила поліція, і доки депутатові надавали допомогу правоохоронці, таксист зателефонував до швидкої.

За даними видання, таксист у 2017 році був засуджений за ст. 149 ч. 2 ("Торгівля людьми").

Антон Поляков помер в таксі восьмого жовтня. За повідомленням київської прокуратури, смерть Полякова наступила в результаті гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.

Пізніше правоохоронці повідомили, що в крові померлого виявлено метадон. Екс-голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль при цьому зазначив, що проаналізував записи з рухами і виступами політика і запевнив, що той наркоманом не був. Москаль також повідомив, що метадон можна непомітно додати до алкоголю і  в такому випадку це вірна смерть.