Завантажити ще

Метадон в крові померлого депутата Полякова дійсно був, підтвердили в МВС

Метадон в крові померлого депутата Полякова дійсно був, підтвердили в МВС
Фото: facebook.com/telegram.poliakov.anton

В організмі померлого депутата Антона Полякова дійсно був виявлений метадон. Однак робити висновки про те, як і коли речовина потрапила в кров Полякова, говорити рано, для цього будуть проведені ретельні дослідження. Про це в ефірі телеканалу " Україна 24 " 10 жовтня заявив речник МВС Артем Шевченко.

- Ще не прийшли ні до яких висновків про причини смерті, розслідування триває, підозри ще нікому не пред'явлені. З нових даних єдине, що можна сказати, що судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого, крім невеликої дози алкоголю, є така речовина, як метадон, - сказав спікер.

Шевченко додав, що будуть проводитися "глибокі" дослідження, щоб з'ясувати, "який саме метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті і як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого".

Шевченко нагадав, що наслідком розглядається дві версії події.

- Або був злочинний характер смерті, або ні. Або він сам вжив препарат, який, можливо, став причиною смерті, або його отруїли. Іншого не може бути, - сказав представник МВС.

Раніше про те, що в організмі Полякова знайшли метадон, повідомила 9 жовтня депутат "Слуги народу" Галина Янченко. За даними токсикологічної експертизи, які стали їй відомі, смерть наступола в результаті взаємодії алкоголю і метадону. Метадон є лікарським препаратом з групи опіоїдів. Даний препарат застосовують як анальгетик, а також використовують при лікуванні наркотичної залежності.

11 жовтня Антона Полякова поховають в Чернігові. Це може означати, що всі необхідні слідчі дії з тілом померлого зроблені і всі необхідні біоматеріали для досліджень взяті.

Історія питання

Антона Полякова в несвідомому стані виявили патрульні близько 3 години ночі 8 жовтня в Києві, зупинивши таксі за порушення правил дорожнього руху. Водій розповів, що підібрав пасажира за кілька хвилин до зупинки і що відразу після посадки в авто його почало нудити. Депутата намагалися відкачати, але марно - він помер.

Антону Полякову було 33 роки. Пройшов до парламенту по округу в Чернігівській області (206-й). 15 листопада 2019 року було виключено з фракції «Слуга народу». Поляков очолював підкомітет з питань дотримання антикорупційного законодавства в сфері реформування оборонно-промислового комплексПервое фото з місця смерті Антона поляковать комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.