17 травня
Завантажити ще

У Бангладеш на борту суховантажу загинули двоє українських моряків

У Бангладеш на борту суховантажу загинули двоє українських моряків

У порту Чіттагонгзі в Бангладеші на суховантажі AP ASTAREA при невідомих обставинах загинули двоє членів екіпажу, які є громадянами України. Про це повідомляє " FleetMon ".

- За словами керівника компанії Shoreline Services, 60-річного інженера Геннадія Яценко виявив мертвим в каюті 31-річний слюсар на кораблі Костянтин Єрмак. Після того, як українець знайшов загиблому, йому стало погано - почалися проблеми сдиханіем. Яценко зняли з судна і доставили на катері в лікарню, але врятувати чоловіка вже не вдалося, - пише видання.

Як зазначено в повідомленні, на судно прибув доктор медичних наук Нурул Абсер і оглянув тіло загиблого Єрмака. Лікар не виявив будь-яких слідів від травм. Що стосується Яценко - лікарі припускають, що причиною його смерті міг стати серцевий напад, але точні висновки покаже експертиза. У той же час медики стверджують, що ні у загиблих українців, ні у решти членів екіпажу симптомів коронавируса не було.

Українська сторона офіційних коментарів за фактом загибелі українських моряків не давала. Від МЗС реакції поки не послідувало.

Новини по темі: судно моряки