Завантажити ще

На узбережжя Азовського моря викинуло загиблих дельфінів

На узбережжя Азовського моря викинуло загиблих дельфінів
Фото: facebook.com/AzovFishPatrol

На узбережжі Азовського моря в районі села Чкалове Мелітопольського району в Запорізькій області викинуло тіла двох дельфінів, які загинули з невідомої причини. Про це заявили в фейсбуці Азовського рибоохоронного патруля.

- У вересні 2021 року об 11:00 під час проведення рибоохоронного рейду Азовським рибоохоронним патрулем спільно з співробітником відділу прикордонної служби на території Приазовського національного природного парку в районі с. Чкалове, Мелітопольського району Запорізької області було виявлено на березі моря двох дельфінів азовка в неживому стані, - сказано в повідомленні.

Довжина дельфінів - 1,2 м і 1,3 м. Приблизна вага - 25-30 кг. Ознак пошкодження від знарядь лову не виявили. На місце події викликали співробітників Приазовського національного природного парку. Вони склали карту викиду дельфінів, щоб розібратися в ситуації.

- Для уникнення будь-яких влучень інфекцій, пам'ятайте, ніколи не чіпайте мертвого дельфіна, - попередили в патрулі.

У березні вчені попередили, що від дельфінів і ще 43 види живих істот можна заразитися коронавірусом. У листопаді 2020 року дельфіни і афаліни масово викинулися на берег Нової Зеландії.

Новини по темі: Азовське море дельфіни