Завантажити ще

До енергомережі приєднано блок однієї з АЕС - електроенергії побільшає

До енергомережі приєднано блок однієї з АЕС - електроенергії побільшає
Фото: https://t.me/energoatom_ua

Увечері у п'ятницю, 7 червня, після ремонту до енергомережі приєднано енергоблок однієї з АЕС. Це має відчутно посилити українську енергетичну систему, повідомляється у Telegram НАЕК "Енергоатом".

- Ще один енергоблок-тисячник приєднаний до мережі. 7 червня 2024 року, о 19.09 год., на виконання завдання міністра енергетики Германа Галущенка після планово-попереджувального ремонту до енергомережі успішно приєднано енергоблок однієї з АЕС. Продовжується набір потужності, - зазначили у компанії.

Там також додали, що завдяки злагодженості та високопрофесійності українських атомників усі необхідні роботи, зокрема, щодо вивантаження відпрацьованого ядерного палива та завантаження свіжого, проведені якісно та завершилися на 10 днів раніше запланованого терміну. При цьому 1000 МВт потужності, які додали до мережі, значно посилять енергетичну систему та забезпечать надійне виробництво електроенергії для всіх споживачів.

За даними "Енергоатому", це вже третій енергоблок-тисячник, на якому проведено планово-попереджувальний ремонт. Такі ремонти є ключовими для підготовки всіх 9 атомних енергоблоків до ефективної роботи упродовж наступного опалювального сезону.

  • 7 червня світло за графіками відключатимуть у два слоти - вночі до 5 ранку та у вечірній час. Відключення діятимуть у всіх регіонах країни.
  • Директор компанії YASNO Сергій Коваленко уточнив, що, за прогнозами енергетиків, відключень у світло-сірих зонах вдасться уникнути. Він пояснив, що в ніч на 8 червня виходить із ремонту ще один енергоблок – це тимчасово покращить ситуацію з енергопостачанням.