Завантажити ще

Польські фермери частково розблокували КПП Хребенне - Рава-Руська

Польські фермери частково розблокували КПП Хребенне - Рава-Руська
Фото: dailylviv.com

До вечора п'ятниці, 5 квітня, у пункті пропуску "Хребенне-Рава-Руська" на кордоні України з Польщею почали частково пропускати вантажівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України у Telegram.

- За інформацією від польських колег, фермери, які обмежують рух транспорту під час акції протесту, пропускатимуть на в'їзд до Польщі щодобово по 15 порожніх вантажівок. Просимо перевізників врахувати цю інформацію та стежити за повідомленням від Укртрансбезпеки про черговість заїзду до пункту пропуску, - розповіли прикордонники.

  • Напередодні, 4 квітня, речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко заявляв, що польські фермери блокують три напрямки на кордоні з Україною, вантажівки на в'їзд до Польщі практично не пропускають.
  • Вранці 2 квітня поляки відновили блокаду пункту пропуску «Угринів-Довгобичів». Цей пункт пропуску було тимчасово розблоковано 28 березня.
  • У лютому польські фермери розпочали протести по всій країні. Вони виступають проти імпорту українського продовольства, оскільки нібито це впливає на ціни на внутрішньому ринку. Ще на початку березня фермери заявили, що протести продовжаться до 30 квітня.
Новини по темі: Польща Кордон блокада