28 травня
Завантажити ще

В ОГТСУ хочуть штучно відфільтровувати підрядників в інтересах окремих компаній - джерела

В ОГТСУ хочуть штучно відфільтровувати підрядників в інтересах окремих компаній - джерела

У державній компанії «Оператор ГТС України» працюють над створенням штучних перешкод для учасників ринку, які постачають товари і обладнання на публічних торгах, в інтересах окремих компаній. Про це повідомляють наближені до керівництва ОГТСУ джерела всередині підприємства. При цьому, як припускають джерела, такі дії направлені на те, щоб дати доступ до державних тендерів «правильним» компаніям.

«Менеджери ОГТСУ вже проводять конфіденційні зустрічі із потенційними учасниками торгів для того, щоб напрацювати механізми створення штучних умов для відфільтровування «неправильних» підрядників і створення сприятливих умов для «правильних», - каже джерело всередині ОГТСУ, обізнане щодо деталей зустрічі.

За повідомленням джерела, мова йде про закупівлю регуляторів тиску газу. Саме у рамках закупівлі цієї категорії товарів ОГТСУ планує працювати із окремими виконавцями.

«Нещодавно відбулась зустріч із представниками компанії Emerson. При цьому, інші компанії (TOTALGAZ, Pietro Fiorentini, HEAT energy та інші), які зазвичай беруть участь у торгах щодо закупівлі регуляторів тиску газу, на такі зустрічі не кличуть. Обговорювалося питання, як прописати тендерні умови, щоб переміг саме Emerson. Це в чистому вигляді корупція», - повідомило джерело в ОГТСУ.